Kilka słów o nas

poznaj naszą historię i zobacz dlaczego warto nam zaufać

O nas

stomatolog piotrków

Nasza oferta obejmuje profesjonalne usługi ortodontyczne oraz stomatologiczne zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.
Zaufało nam szerokie grono pacjentów, którzy doceniają wysoką jakość świadczonych przez nas usług. W trosce o to by każdy pacjent bez względu na problem, z jakim do nas trafia opuścił klinikę z perfekcyjnym uśmiechem kompleksowo stosowana jest każda z dziedzin: stomatologia zachowawcza i stomatologia estetyczna, ortodoncja, protetyka, implantologia oraz chirurgia stomatologiczna.

Nasza klinika to nie tylko nowoczesne wnętrza, ale przede wszystkim doświadczenie oraz umiejętności najlepszych specjalistów. Jesteśmy placówką, która dzięki bogatemu doświadczeniu lekarzy i najnowocześniejszej technologii, a także innowacyjnemu leczeniu, pomaga swoim pacjentom nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych placówek tego typu w regionie, wyposażoną w komfortowe gabinety stomatologiczno-ortodontyczne, pracownię diagnostyczną  z tomografią komputerową.

Stosowany u nas sprzęt dobraliśmy tak, aby zmaksymalizować precyzję leczenia oraz zapewnić pacjentowi wyjątkowy komfort.

Serdecznie zapraszam po piękny uśmiech.
Dr. Natalia Aleksandrowicz

Pin It on Pinterest